286

Zagospodarowanie terenu

Budynki szachulcoweMoje osiedle jest jednym z najbardziej nowatorskich w kraju. Powstawało w czasach, kiedy budownictwo otrzymało swoją wielką szansę i pojawiły się ciekawe projekty, przedstawiane przez młode i prężnie działających specjalistów od nieruchomości. W efekcie powstał dosyć ciekawy projekt, który zarówno cieszy oko, jak i jest funkcjonalny.
Nieruchomości na naszym osiedlu, a zatem nie tylko bloki mieszkalne, ale wszelkie garaże i inne tego typu obiekty, są ze sobą zharmonizowane pod względem koloru i stylu. Zabudowa jest przejrzysta i daje miejsce na tereny zielone – osiedle powstawało jeszcze wówczas, kiedy budownictwo uznawało, że człowiek potrzebuje zieleni do życia i nie może żyć na betonowej pustyni.
Z tego wszystkiego wynika fakt, że mieszkania na naszym osiedlu są bardzo pożądane i na rynku nieruchomości osiągają całkiem niezłe ceny. Bierze się to również z poczucia, że nigdy więcej budownictwo nie wejdzie na tak wysoki poziom i tak ciekawe zagospodarowanie terenu już się nie powtórzy.

About the author:

1 COMMENT

  1. architektura budownictwo i projektowanie

    Czekam na następne wpisy na ten temat.

RELATED ARTICLES

szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Primacon taśmy transportujące, armatura łazienkowa Dornbracht, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00