292

Zagospodarowanie terenu

Budynki szachulcoweMoje osiedle jest jednym z najbardziej nowatorskich w kraju. Powstawało w czasach, kiedy budownictwo otrzymało swoją wielką szansę i pojawiły się ciekawe projekty, przedstawiane przez młode i prężnie działających specjalistów od nieruchomości. W efekcie powstał dosyć ciekawy projekt, który zarówno cieszy oko, jak i jest funkcjonalny.
Nieruchomości na naszym osiedlu, a zatem nie tylko bloki mieszkalne, ale wszelkie garaże i inne tego typu obiekty, są ze sobą zharmonizowane pod względem koloru i stylu. Zabudowa jest przejrzysta i daje miejsce na tereny zielone – osiedle powstawało jeszcze wówczas, kiedy budownictwo uznawało, że człowiek potrzebuje zieleni do życia i nie może żyć na betonowej pustyni.
Z tego wszystkiego wynika fakt, że mieszkania na naszym osiedlu są bardzo pożądane i na rynku nieruchomości osiągają całkiem niezłe ceny. Bierze się to również z poczucia, że nigdy więcej budownictwo nie wejdzie na tak wysoki poziom i tak ciekawe zagospodarowanie terenu już się nie powtórzy.

About the author:

1 COMMENT

  1. architektura budownictwo i projektowanie

    Czekam na następne wpisy na ten temat.

RELATED ARTICLES

Tags: docieplenie granulatem Radom, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, przesłony wodoszczelne, blog początkującego elektronika, durobet ceny, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, mezoterapia vivaderm, bcaa katowice sklep, Tynk silikonowy Lakma, internorm okno kf410, kostka fakturowana producent

Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, taśmy transportowe Primacon, laweta Golub-Dobrzyń, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, wynajem igłofiltrów elastycznych, Szamba Betonowe Ropczyce, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik