294

Zagospodarowanie terenu

Budynki szachulcoweMoje osiedle jest jednym z najbardziej nowatorskich w kraju. Powstawało w czasach, kiedy budownictwo otrzymało swoją wielką szansę i pojawiły się ciekawe projekty, przedstawiane przez młode i prężnie działających specjalistów od nieruchomości. W efekcie powstał dosyć ciekawy projekt, który zarówno cieszy oko, jak i jest funkcjonalny.
Nieruchomości na naszym osiedlu, a zatem nie tylko bloki mieszkalne, ale wszelkie garaże i inne tego typu obiekty, są ze sobą zharmonizowane pod względem koloru i stylu. Zabudowa jest przejrzysta i daje miejsce na tereny zielone – osiedle powstawało jeszcze wówczas, kiedy budownictwo uznawało, że człowiek potrzebuje zieleni do życia i nie może żyć na betonowej pustyni.
Z tego wszystkiego wynika fakt, że mieszkania na naszym osiedlu są bardzo pożądane i na rynku nieruchomości osiągają całkiem niezłe ceny. Bierze się to również z poczucia, że nigdy więcej budownictwo nie wejdzie na tak wysoki poziom i tak ciekawe zagospodarowanie terenu już się nie powtórzy.

About the author:

1 COMMENT

  1. architektura budownictwo i projektowanie

    Czekam na następne wpisy na ten temat.

RELATED ARTICLES

Tags: , , , , , , , , , ,

wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Primacon taśmy transportujące, gabloty szklane Paraga Centrum, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, taśmy transportowe Primacon, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Lampa wisząca Spinner LED, Listwa oświetleniowa mardom mdb100