341

Wynajem mieszkania- czy to dobry pomysł?

rp_nieruchomosci33.jpgInwestycja w lokale mieszkalne i użytkowe, to bardzo dobry pomysł na biznes. Chociaż na rynku nie zawsze jest tak samo duże zainteresowanie, to na domy i mieszkania zawsze znajdują się jacyś chętni. Zakup takiego lokalu jest fajną opcją, ale tylko pod warunkiem, że nieruchomość będzie na siebie zarabiała. Zastanówmy się zatem czy wynajem to dobre rozwiązanie?

Oczywiście wszystko zależy od tego jakie mamy nieruchomości, gdzie są one usytuowane i z kim podpiszemy ewentualną umową najmu. Jeżeli mamy mieszkanie w bloku i jeśli jest to kawalerka, to na pewno bardzo szybko znajdziemy zainteresowanych. Tego typu lokale cieszą się popularnością nie tylko wśród studentów, ale także wśród singli na dorobku, młodych par, a nawet małżeństw, które pracują z dala od swojego rodzimego miasta. Inne mieszkania także łatwo można wynająć, ale nie mogą być one zbyt duże. Jeżeli chodzi o to czy jest to dobry pomysł, to zdecydowanie tak. Lokal będzie na siebie zarabiał, a my będziemy mieli dodatkowe pieniądze.

About the author:

Tags: , , , , , , , , , ,

sprzedaż igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Balistyka dla snajperów Ejsmont, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, Amplituner AV Yamaha RX-A750, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, separator koalescencyjne z bypassem, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04