123

Remonty mieszkań – Nowy Sącz

remonty mieszkań (5)Remonty mieszkań nie należą już dzisiaj do rzadkości. Remontujemy wtedy, kiedy potrzebujemy coś zmienić w swoim życiu. Jest to naturalne- my się zmieniamy, a ponieważ wnętrze mieszkania świadczy o naszej osobowości- je też należy zmienić. Tylko na jaki styl się zdecydować? Może na skandynawski?

Jest to styl, którego popularność ostatnimi czasy zdecydowanie wzrosła. Charakteryzuje się on wybitną prostotą, jasnymi barwami. Meble są jasne, lekkie, nie posiadają żadnych ozdobników. Brak jest także skomplikowanych, geometrycznych kształtów. Warto wspomnieć, że do jasnego drewna nieraz dodawane są elementy wykonane ze stali chromowanej. A ściany? Ściany w tym stylu zazwyczaj są białe, jasnobeżowe, niebieskie. Warto jeszcze dodać, że w tym stylu ważne jest naturalne oświetlenie, dlatego nie zasłaniamy okien kotarami czy zasłonami. Dodatki w tym stylu zazwyczaj są barwy czerwonej, czarnej, szarej albo butelkowej zieleni.

Jest to styl bardzo praktyczny, idealny dla osób spędzających aktywnie czas.

About the author:

Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, usługi dźwigowe żagań, Dębki kalendarz imprez 2016, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, tablice aluminiowe Paraga Centrum, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Balistyka dla snajperów Ejsmont