288

Projektowanie wnętrz – Nowy Sącz

projektowanie wnętrz (4)Jak urządzić przedpokój?
Przedpokoje i korytarze są wizytówką naszych domów. Są to jedne z pierwszych pomieszczeń jakie widzą odwiedzający nas goście. Przedpokój może zapraszać i zachęcać do dalszego zwiedzania, ale może także odstraszać. Jak zatem urządzić przedpokój by był modny i funkcjonalny?

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na rozkład tego pomieszczenia. Nasze korytarze są przeważnie wąskie i bardzo długie. Jak mówi nowoczesne projektowanie wnętrz za pomocą kolorów można optycznie powiększyć niekształtny korytarz. Jasne i stonowane kolory doskonale się ku temu nadają. Równie istotne będą lustra. Jak się okazuje w przedpokojach służą one nie tylko do przeglądania się,ale także do powiększania i naprawiania mankamentów pomieszczenia. Dlatego też, nie bez znaczenia będzie to co się odbija w lustrze. Na korytarzu musi być także miejsce do do wygodnego zakładania butów i ubierania kurtek. Przyda się jakiś wieszak i podręczna półka na klucze. Dobrym pomysłem jest również montaż szafy wnękowej, która może pomieścić mniejsze i większe drobiazgi.

About the author:

Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy