474

Nowoczesne domy

nieruchomosci (27)Jeśli podjęliśmy już decyzję o budowie domu, to przed nami wiele formalności do załatwienia. Oczywiście w pierwszej kolejności musimy zdobyć odpowiednie środki i znaleźć działkę na budowę. Jeżeli ten etap mamy już za sobą, to teraz czas na zrobienie projektu. Jaki styl wybrać? Na co zwracać uwagę?

Teraz bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości pasywne. Są to niezwykle nowoczesne domy budowane według ściśle określonych kryteriów. W takich projektach wykorzystuje się innowacyjne technologie, a wszystko po to, żeby nasz dom był inteligenty i komfortowy dla wszystkich mieszkańców. W domach pasywnych dużą wagę przykłada się do doboru poszczególnych materiałów. W pomieszczeniach musi być zapewniony odpowiedni przepływ powietrza i komfort termiczny. Należy wybierać inteligentne systemy okienne i proste sterowanie światłem, czy ogrzewaniem w całym domu. Nie bez znaczenia będą także odnawialne źródła energii. Domy pasywne, to większe koszty, ale także większa trwałość i odporność oraz życie w zgodzie z naturą.

About the author:

Umywalka narożna Simas Arcade, armatura łazienkowa Dornbracht, Primacon taśmy transportujące, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, usługi dźwigowe żagań, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00