319

Malowanie ścian

remonty (14)Malowanie ścian to nie tylko kupienie nowej farby, pędzla czy wałka i położenie jej na ścianie. Malowanie ścian to precyzja wykonania z odpowiednim podkładem. Przede wszystkim jeżeli chcemy się zabrać za remonty mieszkań i przy tym za malowanie ścian powinniśmy poznać technologię takich robót. Bardzo ważny jest podkład. Jeżeli na ścianie już jest kilka warstw farby położonych wcześniej to przede wszystkim trzeba to zedrzeć. Jest to bardzo ważne, żeby nowa warstwa farby nie odpadła z pozostałymi. Następnie jeżeli wykonujemy remonty mieszkań ściany trzeba wygładzić i przetrzeć.

Jest to bardzo pracochłonne, ale dzięki temu ścian stają się gładkie równe, a to jest bardzo estetycznie pozwala w późniejszym czasie równo powiesić obrazek czy też postawić komodę przy ścianie. Następnie ściany powinno się zagruntować, żeby świeżo położony gips czy gładź przy malowaniu nie wciągnęły jak gąbka nowej farby przez co mogą bardzo wzrosnąć koszty na farbie. Jeżeli już t wszystko zrobimy możemy się zabrać za malowanie.

About the author:

przenośniki Primacon, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, akcesoria do łazienki Apavisa, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, laweta Golub-Dobrzyń, Lampa wisząca Spinner LED, Primacon taśmy transportowe, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie