232

Jak wybrać dewelopera?

rp_architektura23.jpgJeśli zdecydowaliśmy się na zakup nowego mieszkania, to jedną z najważniejszych decyzji będzie wybór sprawdzonego i solidnego dewelopera. Jak pokazują różne przypadki, nie zawsze trzeba ufać pierwszemu wrażeniu i nowoczesnym ulotkom reklamowym. Na co zatem zwracać uwagę?

Przede wszystkim powinniśmy na początek określić jakie nieruchomości wchodzą w grę. Musimy wiedzieć czy chcemy mieszkanie małe, czy duże, i jaka ma być jego lokalizacja. Następnie należy przejrzeć dostępne na rynku oferty i dokonać porównania cen, terminów oddania obiektów do użytku. Jeżeli szczególnie spodoba nam się jakieś mieszkanie, to możemy zacząć prześwietlać dewelopera. Jedną z najlepszych opcji jest wybór firmy, która ma już za sobą jakieś inwestycje. Możemy na przykład pojechać na takie nowe osiedle i sprawdzić jak tam wszystko funkcjonuje. Poza tym pamiętajmy o tym, że każdy najmniejszy szczegół musi być zawarty w umowie. Dobrze jest wiedzieć nie tylko jak ma wyglądać mieszkanie, ale także co będzie znajdowało się w jego okolicy.

About the author:

Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, Vetrex Radom okna, mezoterapia vivaderm, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, sprzedaż zestawów igłofiltrów, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00