306

Jak kupić dom z rynku wtórnego

Kredyt na zakup mieszkaniaMówi się, żeby pierwszy wybudowany dom oddać wrogowi, drugi przyjacielowi, a dopiero w trzecim zamieszkać. Ile w tym prawdy? Pewnie sporo, biorąc pod uwagę zebrane doświadczenie. Czasami warto więc skorzystać z rynku wtórnego, niż wybudować sobie niefunkcjonalny dom.

Stare budownictwo często bardzo odbiega standardami od współczesnego, jednak do łask powracają „klocki”, których aranżacją i dostosowaniem zajmuje się wielu świetnych architektów. Z pozoru szary i nieciekawy domek po zmianie elewacji i odpowiednim zagospodarowaniu otoczenia nie odbiega wyglądem od nowoczesnych budowli.

Rynek nieruchomości pełen jest także ofert sprzedaży użytkowanych, ale zaledwie kilkuletnich domków jednorodzinnych. Najczęściej ceny są bardzo atrakcyjne i zawierają w sobie pełne wyposażenie. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybko przeprowadzić się do nowego lokum.

Kupno używanego domu może być świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą użerać się z ekipą budowlaną i formalnościami przy stawianiu nowego budynku. Jest też to też znacznie tańsze wyjście jeśli nie posiadamy własnej działki.

Ciekawe artykuły tematyczne o nieruchomościach:

About the author:

1 COMMENT

  1. budownictwo energooszczędne

    Panowie bardzo dobra robota z tym blogiem:)

RELATED ARTICLES

Tags: , , , , , , , , , ,

Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, wynajem igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, okna antywłamaniowe Radom Puławy, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Lampa wisząca Gracia 40cm, laweta Golub-Dobrzyń