302

Jak kupić dom z rynku wtórnego

Kredyt na zakup mieszkaniaMówi się, żeby pierwszy wybudowany dom oddać wrogowi, drugi przyjacielowi, a dopiero w trzecim zamieszkać. Ile w tym prawdy? Pewnie sporo, biorąc pod uwagę zebrane doświadczenie. Czasami warto więc skorzystać z rynku wtórnego, niż wybudować sobie niefunkcjonalny dom.

Stare budownictwo często bardzo odbiega standardami od współczesnego, jednak do łask powracają „klocki”, których aranżacją i dostosowaniem zajmuje się wielu świetnych architektów. Z pozoru szary i nieciekawy domek po zmianie elewacji i odpowiednim zagospodarowaniu otoczenia nie odbiega wyglądem od nowoczesnych budowli.

Rynek nieruchomości pełen jest także ofert sprzedaży użytkowanych, ale zaledwie kilkuletnich domków jednorodzinnych. Najczęściej ceny są bardzo atrakcyjne i zawierają w sobie pełne wyposażenie. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybko przeprowadzić się do nowego lokum.

Kupno używanego domu może być świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą użerać się z ekipą budowlaną i formalnościami przy stawianiu nowego budynku. Jest też to też znacznie tańsze wyjście jeśli nie posiadamy własnej działki.

About the author:

1 COMMENT

  1. budownictwo energooszczędne

    Panowie bardzo dobra robota z tym blogiem:)

RELATED ARTICLES

wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, tanie taxi ketrzyn, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500