309

Dom zamiast mieszkania

rp_budownictwo11.jpgMieszkanie na osiedlu z wielkiej płyty ma swoje wady i zalety. Niemniej jednak osoby mające na własność takie lokum przeważnie marzą o domu z ogródkiem. Jeśli mamy stałe zatrudnienie i jeżeli będziemy mieli środki na wkład własny, to istnieje duże szansa na to, że uda nam się spełnić takie pragnienie. Czym zatem dom jest lepszy od mieszkania?

Miłośnicy dużych przestrzeni i pełnej swobody zdecydowanie powinni wybierać takie nieruchomości. Dom to duże pole do działania, kawałek prywatnego terytorium i możliwość swobodnej aranżacji. Jeżeli do tej pory mieszkaliśmy w starej kamienicy, czy nawet na zwykłym osiedlu, to musieliśmy się liczyć ze zdaniem innych. Takie kwestie jak wymiana okien i drzwi, lub zmiana elewacji musiała być zgłaszana do odpowiednich organów. Mając swój dom możemy go malować na dowolny kolor. Do tego dochodzi jeszcze mniejszy lub większy teren zielony. Osoby kochające przyrodę nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez przydomowego ogródka. Można w nim mieć tylko kwiaty i krzewy, ale można także hodować warzywa i owoce.

About the author:

Tags: , , , , , , , , , ,

Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, Szamba Betonowe Ropczyce, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, Primacon taśmy transportowe, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, akcesoria do łazienki Apavisa, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie