244

Deweloper – Nowy Sącz

deweloper (1)Zakup lokalu użytkowego od dewelopera
W inwestycjach realizowanych przez dewelopera znajdują się często nie tylko lokale mieszkalne, ale i użytkowe. Czy zdecydować się na ich zakup?
Pierwszym krokiem jest zastanowienie się jakie są nasze potrzeby odnośnie tego lokalu. Nie chodzi tylko o jego powierzchnię, ale również o inne parametry. Lokale przeznaczone pod pewne rodzaje działalności np. gastronomiczną muszą spełniać bowiem regulowane przez prawo wymogi.
Istotną kwestią jest również jego lokalizacja. Najlepszym miejscem dla wielu działalności jest oczywiście miejsce przy ruchliwej ulicy w centrum miasta.
Zwykle deweloperzy przeznaczają pod lokale użytkowe pierwsze piętro i parter budynku. Przed podjęciem decyzji o zakupie trzeba rozwiązać kwestię ewentualnego parkingu dla klientów i pracowników. Niewielkich rozmiarów parking lub jego brak może stanowić dużą przeszkodę w rozwinięciu dobrze prosperującego biznesu.

About the author:

tanie taxi ketrzyn, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, depilacja laserowa n25, mezoterapia vivaderm, gabloty korkowe Paraga Centrum, Vetrex Radom okna, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Umywalka narożna Simas Arcade