224

Budownictwo Architektura

Studia z przyszłością

Niedawno wielu młodych ludzi stało przed wyborem kierunku studiów, zawsze jest to czas pełen wyzwań dla maturzystów, którym przychodzi w bardzo młodym wielu decydować o swojej przyszłości. Od wyboru studiów zależy później jakość życia i praca jaką będą wykonywać. Jest wiele zwodów na rynku bardzo pożądanych, najczęściej są to jednak studia bardzo elitarne, na które decyduje się niewielu, niektórzy z obawy inny z braku umiejętności czy po prostu niektórym się nie udaje.
Budownictwo architektura i informatyka, to wciąż bardzo modne kierunki studiów, które kształcą inżynierów, dla których pracy raczej nie brakuje, zwłaszcza osoby po informatyce nie powinny mieć problemów ze znalezieniem dobrze płatnej pracy.
Istnieje szereg kierunków, po których jest praca, ale niestety kiepsko płatna, tu możemy wymienić przede wszystkim pielęgniarstwo, położnictwo i pedagogikę dziecięcą, dla osób po tych studiach pracy nie brakuje, ale niestety nie są do dobrze płatne zawody.
Budownictwo Architektura w ostatnim czasie zmalało na popularności, ponieważ kilka lat temu, w związku z dużym wzrostem gospodarczym, bardzo dużo specjalistów brakowało, co spowodowało wzrost liczby studentów tych kierunków, po kilku latach możemy już obserwować nasycenie specjalistami tych dziedzin.
Wciąż brakuje na rynku specjalistów techników, ale i tu możemy pocieszać się wzrostem zainteresowania szkołami zawodowymi czy technikum. Lepiej bowiem mieć dobry zawód niż kiepskie studia humanistyczne, po których niewielu znajduje dobrą pracę.

Ciekawe artykuły tematyczne o nieruchomościach:

About the author:

Tags: pantomograf Gliwice, kaplica Santori, wałki pa66, GAP Fakturowy BMW, lpk110, fluorokrzemian glinu, etykiety inspekcyjne z datą, Szamba Betonowe Brzozów, biceps 34cm, Gniewiński portal, Szamba Betonowe Lesko

Primacon przenośniki rolkowe, Amplituner AV Yamaha RX-A750, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, wynajem igłofiltrów elastycznych, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, radio taxi ketrzyn, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, taśmy transportujące Primacon, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90